אודות

נעים להכיר

ריסטרט הינה חברה המעניקה ייעוץ וליווי ללקוחות פרטיים הזקוקים למשכנתא חדשה, מיחזור משכנתא, סיוע בפיתרון בעיות בתהליך לקיחת המשכנתא ומתן פתרונות מימון ללקוחות עסקיים.​ הניסיון, הידע הפיננסי המקיף בתחום, כוח המיקוח שלנו, ההכרות לעומק עם כל סוגי המשכנתאות, המסלולים והריביות (גם אלו הנסתרות מעיניו של הציבור) הם מה שהפכו אותנו לחברת ייעוץ משכנתאות מובילה בתחום זה.

הצוות שלנו ילווה אתכם יד ביד אל עבר האפשרות המימונית האופטימלית עבורכם ויגבש עבורכם אסטרטגיה נכונה ובטוחה למימוש ההלוואה בטווח הארוך.​  בכל שלבי העבודה, האינטרס שלכם הוא האינטרס היחיד שלנו. אנו נלחמים  כדי להשיג עבורכם את התנאים והריביות הטובים ביותר ולחסוך לכם את המקסימום בעלויות המשכנתא.

החזון ואבני היסוד שלנו

שירותי החברה מתבססים על אבני יסוד עיקריות המלוות את לקוחות החברה בכל עסקה. מטרת העל שלנו היא להוביל את לקוחותינו לביטחון כלכלי, תוך ניצול מקסימלי של האמצעים והקשרים העומדים לרשותנו במינימום זמן ובראייה כוללת של התמונה המלאה. כלל השירותים ניתנים בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך, הגינות, יושרה וזמינות מלאה עבור כל לקוח, במטרה לייצר עתיד כלכלי טוב ושקט יותר. אנו מתחייבים לכך שליווי היועצים שלנו בתהליך לקיחת המשכנתא, יוכל להניב לכל לקוח את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורו עם תנאים שמשרתים אך ורק את האינטרסים האישיים שלו, ולא את של הבנק.

נועם בר חן, רו"ח

מנכ"ל מייסד

רואה חשבון נועם בר חן, בעל תואר ראשון (BA) בכלכלה וחשבונאות מטעם אוניברסיטת בן גוריון ובוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון וביטוח (MBA) מטעם אוניברסיטת בן גוריון. בתחילת דרכו כרואה חשבון עבד בשתי פירמות רואי החשבון הגדולות והמובילות בארץ, בריטמן אלמגור זהר (Deloitte) וארנסט אנד יאנג (EY). במסגרת עבודתו בחברות אלה עבד מול לקוחות הפירמות שהינם מהמובילים במשק הישראלי בתחומי הפיננסיים, הבנקאות, הנדל"ן, הקמעונאות ועוד. במהלך תקופת הכשרתו כרואה חשבון רכש ידע פיננסי רב וכישורים בניתוח אנליטי וכלכלי, ניהול סיכונים בחברות מובילות במשק הישראלי ופיתרון בעיות כלכליות וחשבונאיות מורכבות. נוסף על כך, זכה להכרות עמוקה עם כלל המערכות הפיננסיות בארץ ועם בעלי תפקידי מפתח במשק הישראלי. לאחר ניסיון של שנים בתחום הפיננסי החליט להתמקד בתחום המשכנתאות, ודוגל בשיטת עבודה המבוססת על שקיפות מוחלטת בינו ובין לקוחותיו. את ההכשרה המקצועית שלו, הניסיון והקשרים הרבים שצבר הוא מנצל בשביל לסייע לכם להגשים חלום – בעלות על בית או נכס משלכם. 

/ 5.

למידע נוסף השאירו פרטים
דילוג לתוכן